Чарівний погляд - це пишні, густі і довгі вії. Відсутність бажаного результату може нагнати тугу і зіпсувати геть настрій і тут справа не в брасматиках або техніці їх використання - просто природа поскупилася на вії.

  Нарощування вій (Київ Троєщина) дає можливість досягти потрібного результату без повсякденного застосування косметики, що береже Ваш час.

  У порівнянні з класичним нарощуванням, максимальний обсяг домагається технікою нарощування 2D і 3D.

  Целюліт отруює існування кожної з представниць слабкої статі. Шлях позбавлення від целюліту може бути різним - дорогі салонні процедури, антицелюлітний масаж (Київ Троєщина), дієти, заняття спортом.

  Целюліт не хвороба, проте, це не зменшує проблем які він доставляє як косметична вада. Целюліт - своєрідне переміщення матерії жиру. Будь представниці слабкої статі необхідний особливий підхід. Найбільш ефективними методами в боротьбі з целюлітом представлені антицелюлітний масаж (вакуумний) в поєднанні з обгортанням. Фахівці нашого салону допоможуть Вам у цій проблемі.

  Салон краси на Троєщині «Гаваї» пропонує Вам зробити вакуумний антицелюлітний масаж.

  Солярій Троєщина, миттєва засмага, студія засмаги на Троєщині

  Літнє сонечко дарує нам гарну засмагу і гарний настрій, якого так мало в зимовий період. Паличкою виручалочкою в такій ситуації стає студія засмаги на Троєщині «Гаваї».

  Принцип роботи солярію полягає в дії ультрафіолетових променів на пігменти шкіри. Солярій допомагає надати нашій шкірі привабливий бронзовий загар, і так само використовується в косметичних і лікувальних цілях.

  Сторінка 1 із 7