Косметологія

  косметолог троещина

  Ін'єкційна косметологія

  Ось вона, межа, за якою косметологія перетворюється на справжню серйозну медицину, а косметологи отримують можливість проявити свою майстерність. Різноплановість ін'єкційних технологій, створюють враження, що за допомогою ін'єкцій можна вирішити будь-які естетичні проблеми. Звичайно, це не зовсім так, проте, можливості сучасної ін'єкційної косметології, дійсно, вражають. Але що нам діло до всієї сучасності, цікавіше, що є в нашому салоні “ГАВАЇ”. Давайте подивимося...

  Мезотерапія

  Oдна з найстаріших ін'єкційних методик в косметології. В її основі лежить введення того чи іншого лікувального препарату в шкіру. Той чи інший лікувальний препарат буде надавати, відповідно, той чи інший лікувальний ефект. Чи варто нагадувати про незліченній різноманітності препаратів, які використовуються в косметології. Тому можливості мезотерапії дуже широкі: корекція кольору шкіри, лікування алопеції, корекція целюліту, зменшення локальних жирових відкладень, усунення «подвійних» підборідь і це далеко не весь перелік.

  Показання для мезотерапі:

  • Зморшки, в тому числі мімічні.
  • Зниження тургору шкіри і тонусу м'язів обличчя і шиї.
  • "Мішки під очима.
  • Проблемна шкіра (вугровий).
  • Обласна (осередкове, дифузне).
  • Купероз.
  • Гіперпігментація.
  • Целюліт.
  • Надлишкові жирові відкладення на обличчі («друге підборіддя») і тілі.

  Курс мезотерапії становить 7-10 процедур один раз в 5-10 днів.

  Досягнутий результат завжди заснований на поліпшенні здоров'я, адже мезотерапія відновлює фізіологічні процеси в проблемних зонах, а цей результат не може пропасти моментально. Найчастіше повторний курс слід проводити через 6-12 місяців.

  Біоревіталізація (Гіалуформ (Hyaluform))

  Ще одна, перевірена часом методика, заснована не введення в шкіру відомої всім і давно гіалуронової кислоти. Ефекти процедури передбачувані і, практично, гарантовані-зволоження і створення оптимальних умов для функціонування клітин шкіри, що в кінцевому підсумку стимулює вироблення колагену і еластину.

  Біоревіталізація на сьогоднішній день дуже популярна, найбільш ефективна і універсальна нехірургічна методика боротьби зі старінням і різними дефектами шкіри. Вона дозволяє поліпшити колір обличчя, підвищити тонус шкіри, усунути зморшки і пігментні плями, а також купероз (розширені судини). Має атравматичний метод введення, практично не залишаючи слідів на обличчі.

  Перевага процедури полягає у використанні натуральної гіалуронової кислоти, за хімічною структурою повністю ідентичною гіалуронової кислоти в шкірі, що визначає хорошу переносимість препарату.

  Метод біоревіталізації може використовуватися абсолютно на будь-якій ділянці шкіри, яка потребує «реставрації». Як правило, це особа, шия, область декольте, кисті рук. А також він підходить для будь-якого віку.

  Біоревіталізація показана тим, у кого знижена пружність, тонус і еластичність шкіри. Причому природа такого зниження значення не має: це може бути природне старіння, пошкодження ультрафіолетовими променями, швидка втрата ваги.

  Курс складається з 3 - 6 процедур.

  Біорепарація (Мезавартон (Mezo-Wharton), Мезоксантін (Meso-Xanthin) і Гіалріпайер (Hyalrepair))

  Методика дуже схожа на биоревитализацию, але більш інтенсивна за рахунок наявності в препараті додаткових компонентів, що призводить не тільки до створення оптимальних умов функціонування клітин шкіри, але і робить на них стимулюючий вплив.

  Контурна пластика (Перфекта Дерм (Perfecta Derm))

  Заповнення зморшок або, наприклад, складок, так званими, філлерамі - препаратами на основі все тієї ж гіалуронової кислоти. Однак в даному випадку використовується гель гіалуронової кислоти більшої щільності.

  Об'ємне 3D моделювання

  По суті, це різновид контурної пластики і в основі її, теж, лежить використання гіалуронової кислоти. На цей раз використовується гель максимально високої щільності, що дозволило зробити його придатним для корекції більш істотних, ніж чим зморшки і складки дефектів, що утворилися, наприклад, при видимому зменшенні підшкірно жирового шару або атрофії мімічних м'язів. Іншими словами, мова йде про необхідність заповнення «відсутніх» обсягів. І в цій ситуації, ця методика незамінна.

  Векторний і стільниковий ліфтинг (Реплері (Ripleri))

  Це теж одна з різновидів контурної пластики. Принципова відмінність полягає в способі введення, все тієї ж, гиалурона кислоти. В даному випадку препарат вводиться по спеціально прорахованим методом математичного аналізу схемою, так званими, векторами. Саме за цими векторами і буде в подальшому відбуватиметься ліфтинг шкіри.

  Ботулінотерапія (Ботулотоксин), Диспорт (Dysport))

  Хіба є ще хто-небудь, хто не знає про цю методику ?! З усіх послуг, що надаються в салонах краси, хіба що стрижки і манікюр можуть оскаржити популярність у ботулінотерапіі. Але, незважаючи на таку «популярність», можливості цієї методики багатьма залишаються до кінця не усвідомленими. Ботулінотерапія - це не тільки зморшки і складки шкіри обличчя! Це метод корекції складок Венери на шиї, усунення гравітаційного птозу, гіпергідрозу, формування красивої посмішки, спосіб «підняти» куточки губ і усунути рубцеві зміни. Але і це ще не кінець - ботулінотерапія традиційно застосовується в медицині для лікування псоріатичних бляшок і навіть, як один з методів лікування головного болю.

  ПЛАЗМОТЕРАПІЯ REGENACR

  Абсолютно геніальна і логічна, з точки зору фізіології, методика! Спосіб лікування, в основі якого лежить введення в тканини людини власної крові, так звана, аутогемотерапия, відомий дуже давно. Свого часу, це було революцією. Але потім стали з'являтися інші методики, котрі відтіснили аутогемотерапию на другий план, і вона стала застосовуватися рідше. Але рідше, це не означає бути повністю забутою. Просто вона чекала свого часу, необхідних умов, щоб отримати друге народження. Можна навіть сказати, що метод, який випередив свій час, чекав, коли його наздожене технічний прогрес. І ось, все зійшлося! Сьогодні, метод лікування власною кров'ю переживає друге народження і одне з його нових імен - плазмотерапія. Суть методу полягає в наступному: у пацієнта, з вени, береться небагато, близько 20 мл, крові, яка потім центрифугируется. В результаті утворюється обсяг плазми, в одному мілілітрі якій міститься 1 мільйон тромбоцитів. Цей розчин відразу ж вводиться назад пацієнтові, в поверхневі або глибокі шари шкіри. Точки, куди буде вводитися розчин, підбираються індивідуально в залежності від поставлених завдань, і розташовуватися вони можуть на абсолютно будь-якій ділянці обличчя і тіла.

  Потрапивші в тканини тромбоцити починають, вивільняти біологічно активні речовини, так звані, фактори росту. До речі кажучи, відкриття цих факторів росту сталося відносно недавно, і саме цей факт змусив по-іншому подивитися на аутогемотерапию в цілому!

  Вивільнені з тромбоцита фактори росту мають унікальні властивості. Запускається механізм, так званої, ауторепараціі, стимулюється ріст мікроциркуляторного русла, поліпшується стан стінок судин і активізується формування фибриновой мережі. Результат усього цього процесу передбачуваний-ущільнення дерми, що лежить в основі ліфтингу шкіри і поліпшення її текстури, зменшення глибини залягання зморшок і складок, детоксикація шкіри і її зволоження, корекція місцевого імунітету і обмінних процесів. Ми згадали про необхідні технічні умови успіху цього методу лікування.

  Технологія проведення цієї терапії застосовується як самостійний метод лікування, так і в комбінаціях з іншими косметологічними процедурами. Будь-які ін'єкційні методики, процедури апаратної або естетичної косметології радикальним чином підвищують свою ефективність, застосовуючи в поєднання з плазмотерапія. Ефект таких комбінацій абсолютно чарівний! Загалом, суцільна магія і чарівництво, помножені на досягненнях сучасної науки!

  Ультразвукова чистка обличчя

  Ультразвуковая чистка лица троещина

   

   

  Ефект :

  - пори очищаються і звужуються;

  - проходять сальні пробки;

  - отшелушиваются мертві клітини шкіри

  - поліпшується пружність і тонус шкіри.

   

   

   

  Мікрострумова терапія обличчя

  Позитивний вплив мікрострумів на процеси клітинного обміну, відновлення фізіологічної активності пошкоджених клітин, мікроциркуляції крові і лімфодренаж, виведення токсичних речовин, стимуляція кисневого обміну, колагену і еластину.

  Ультразвуковий фонофорез

  Метод фізіотерапії заснований на поєднанні впливу ультразвукової хвилі і косметологічних засобів

  Ультразвуковой фонофорез

   

   

  Показання для проведення процедури:

  - сухість шкіри, синдром «втомленої шкіри»

  - целюліт, рубці, розтяжки

  - тьмяний колір обличчя

  - набряки, темні кола під очима

  - вугровий висип

   

   

  Безін'єкційна карбоксітерапіі

  Це спочатку має лікувальне призначення методика, здатна замінити собою повноцінну пластичну операцію. При цьому при проведенні сеансів немає ніякого ризику, процедури не несуть загрози здоров'ю, а навпаки, мають тільки позитивними якостями.

  Принцип полягає саме в лікувальну дію вуглекислого газу. На зв'язування кисню гемоглобіном впливає «напруга» вуглекислого газу. Вуглекислий газ зменшує здатність гемоглобіну зв'язувати кисень і сприяє дисоціації оксигемоглобіну. В результаті чого кров віддає вивільнилися з хімічної сполуки кисень в тканинну рідину. В процесі проведення сеансу відбувається активізація руху крові в судинах, активно стимулюються репаративні і метаболічні процеси.

  Показання для застосування процедури

  • загальне старіння шкіри обличчя, зморшки, відновлення кольору, тонусу шкіри
  • купероз (розширена судинна мережа), телеангіоектазії («судинні зірочки»)
  • судинні порушення, розширені пори
  • почервоніння
  • гіперпігментація
  • фотостаріння
  • акне, пост акне

  Подібна методика особливо краща для власниць особливо чутливої шкіри, а також при психологічної непереносимості ін'єкцій.

  Косметологічні ефекти:

  • поліпшується текстура і якість шкіри
  • здійснюється відбілювання шкіри
  • підвищується тонус шкіри, ліфтинг, розгладження зморшок
  • нормалізується робота сальних залоз
  • коригування прояви пост акне
  • усунення набряклості особи, зменшення темних кіл під очима
  • глибоке зволоження шкіру, відновлення пошкодженої шкіри
  • зняття наслідків стресу і втоми, поліпшення кольору обличчя

  Ежедневная терапия Every day therapy

  Щоденна терапія - Every day therapy

  Підтримка водного балансу шкіри, поліпшення захисного бар'єру шкіри, процедура сприяє швидкому загоєнню ранок, знімає роздратування. Для всіх типів шкіри.

  Етапи: Очищення, пілінг, захист (нанесення захисного крему)

  Щоденна терапія - Aging regulator therapy

  Зберігає і відновлює молодість шкіри завдяки механізму «самоочищення клітин», максимально підвищує тонус і витривалість шкіри, усуває ознаки втоми, глибоко зволожує шкіру

  Етапи: Очищення, пілінг, сяйво і пожвавлення (маска), захисний крем

  Гиалуроноваятерапия + массаж лица Hyaluronic therapy

  Забезпечує глибоке зволоження шкіри, сприяє формуванню нових клітин і синтезу колагену, відновлення еластичності шкіри.

  Етапи: Очищення, пілінг, зволоження -підвищення пружності, зволоження - антиоксидантний ефект, зволоження - омолодження.

  Терапия глубокого увлажнения - Extra hudra therapy

  (Рекомендується для сухої і збезводненої шкіри від 8-12 процедур)

  Забезпечує глибоке зволоження шкіри, відновлює природний захисний бар'єр, вирівнювання гідраліпідного балансу.

  Етапи: Очищення, пілінг, підготовка шкіри до зволоження, зволоження шкіри «листами» колагену, зволоження, захист (нанесення захисного крему)

  Гидротерапия для жирной кожи - Oil hudra therapy

  (Рекомендується від 8-12 процедур в залежності від стану шкіри)

  Процедура нормалізує жирність шкіри і відновлює гідролепідний шар, звужує пори, покращує структуру шкіри, надає зволожуючу і регенеруючу дію, підвищує матовість шкіри.

  Етапи: Очищення, пілінг, підготовка до зволоження, зволоження, захист (нанесення захисного крему за типом шкіри)

  Лифтинг терапия - Collagen therapy

  Забезпечує миттєвий ліфтинговий ефект, підвищує тонус і витривалість шкіри, усуває ознаки втоми.

  Етапи: Очищення, підготовка до ліфтінгу, ліфтинг, захист (захисний крем)

  Увлажняющая восстанавливающая терапия - Hudra repair therapy

  Процедура спрямована на зволоження, тонізація і відновлення шкіри. Позбавляє від слідів акне і вікових змін (зморшок)

  Шоколадная терапия “Chocolate therapy”

  Забезпечує глибоке зволоження шкіри, зберігає еластичність шкіри, сприяє зміцненню клітинного матриксу. Процедура рекомендується для втомленої, тьмяної і чутливої шкіри.

  Етапи: Очищення, пілінг, шоколадна маска, масаж, крем за типом шкіри

  Терапия для чувствительной кожи “Sensi therapy“

  Надає заспокійливу дію при чутливій і роздратованій шкірі, відновлює природний баланс і захисні реакції шкіри від зайвих агресорів, зволоження шкіри, прискорює загоєння ран, знімає роздратування і почервоніння

  Етапи: Очищення, пілінг, заспокійлива маска, захисний крем за типом шкіри

  Терапия для жирной кожи “Oily therapy”

  Процедура нормалізує жирність і відновлює гідроліпідний шар шкіри, звужує пори, надає зволожуючу і регенеруючу дію, надає шкірі матовість

  Етапи: Очищення, пілінг + легкий масаж, нормалізація жирності (маска), захисний крем

  Терапия при акне “Acne therapy”

  Ефективне очищення шкіри страждає висипом вугрів, звуження пор, поліпшення текстури шкіри, відновлення гідраліпідного шару, нормалізація діяльності сальних залоз

  Етапи: Очищення, фітопілінг, заспокійлива маска, контроль жирності, захисний крем

  Терапия BHAs (при акне)

  Ефективна терапія проти акне, пригнічує життєдіяльність бактерій Propionibacterium Acnes, володіє потужною антибактеріальну дією і вбирає в себе будь-яке подразнення шкіри

  Етапи: Очищення, пілінг ВНА, заспокійлива маска, захисний крем