Лікування та реконструкція волосся

  Реконструкція волосся Green Light


  Re-Co Hair Wellness - революционер в трехмерной реконструкции волосСистема Re-Co Hair Wellness - революціонер в тривимірної реконструкції волосся, володар запатентованого Green Light в 2011 році кератинового комплексу Kera-Tech, який поставляє в пошкоджені волосся молекули кератину різної молекулярної маси і розміру. Це дозволяє кератину впроваджуватися в різні рівні патологічних змін волосся. Найдрібніші молекули проникають в середину волосся - медулла, середні - заповнюють кортекс, реконструюючи фібрилярні складові волосся, а найбільші - заліковують розщеплення і оголення кутикул. Миттєвий результат, ефект дуже тривалого збереження.
  Волосся майже на 90% складаються з рогової білкової речовини - кератину. Саме білок, а точніше білкові нитки, забезпечують міцність волосся. В результаті хімічної обробки волосся: фарбування, знебарвлення, хімічної завивки і т.п., кількість кератину різко знижується, що може призвести до різного роду проблем.

  Ціни на лікування і реконструкцію волосся

  Лінія Реконструкції - це білковий коктейль для пошкодженого волосся. Засоби лінії "Реконструкція", відновлюють волосся не тільки з зовні, але і зсередини. Лінія здатна відновити структуру дуже слабких і неживих волосся.

  До складу лінії реконструкції входять натуральні рослинні екстракти, олигоминералов, а також кераміди, які проникають глибоко в стовбур волоса і замінюють кераміди, які були втрачені в результаті хімічної обробки волосся. Комплекс олигоминералов повертає волоссю мікроелементи, втрачені в результаті агресивного впливу зовнішнього середовища.

  Систему Реконструкції можна порівняти з терміновим РЕМОНТОМ волосся.

  Для кого призначена лінія Реконструкції

  • Для тих, хто страждає ламкістю волосся, чиє волосся «зносилися» після частого укладання щипцями, феном або праскою, а також знебарвлення, фарбування, випрямлення, хімічної завивки.
  • Для тих, чиє волосся стало млявим після тривалого перебування на сонці, купання в морській або хлорованій воді.
  • Для власниць тонких, неслухняних волосся з посіченими кінчиками.
  • Для власниць кучерявого волосся з метою зняття ефекту «пухнастості».
  • Для всіх, хто хоче кардинально змінити колір волосся або їх форму, змінивши кучеряве - на прямі, або навпаки.
  • Для всіх, хто потребує реконструкції пошкодженого волосся, в тому числі: жінки в період лактації; підлітки; хто має схильність до алергічних реакцій.
  • Для всіх, хто хоче підтримувати своє волосся в ідеальному стані.

  Результат застосування лінії Реконструкції

  Реконструйоване волосся наповнене здоров'ям і блиском, відрізняється міцністю і еластичністю. Волосся густіше, гладке і слухняне. Якість волосся і його щільність зростає.

  Для повного відновлення сухиго і пошкодженого волосся потрібно від 2 до 6 процедур. Ефект є після першої процедури лікування волосся і зберігається тривалий час.

  Реконструкція волосся Green Light - це комплексний підхід по догляду за волоссям, який відновлює структуру волосся на глибинному рівні. Сотні жінок зі всього світу вже змогли на власному досвіді оцінити ефективність цієї лінії засобів і повернули здоров'я і красу своїм локонам!

  Green Light - секрет краси в одному флаконі!

  Косметичні засоби фірми Green Light мають досить сильну перевагу перед іншими засобами.

  Склад кожного із засобів є унікальним і неповторним. Крім того кожне з них піддається спеціальним випробуванням і тестування, що підтверджує гарантію безпеки використання засобів для реконструкції волосся Green Light.

  Система реконструкції Green Light на сьогоднішній день не має аналогів в світі. Її кошти призначаються для тендітниого, сухог або пошкодженого волосся. Проведення такої процедури реконструкції дозволить досягти неймовірних результатів уже з першого разу застосування.

   

   

   

  Де шукати?

  Ми чекаємо вас за адресою: р-н Троещина, вул. данькевича 16