Масаж

  массаж киев троещина

   

  Лікувальний масаж

  Лікувальний масаж - терапевтичний метод, відомий з давніх часів І незважаючи на те, що сучасна медицина і фармакологія мають найширші можливості для лікування практично будь-яких захворювань, все ж залишається ймовірність розвинена побічних ефектів. У той же час, має широкий спектр показань при мінімальних обмеженнях. Саме тому додається в комплекс терапії більшості захворювань, а методика не втрачає своєї актуальності ось вже багато років В чому полягає дія масажу? Лікувальний масаж безпосередньо впливає на рецептори, розташовані на поверхні людського тіла, і на більш глибокі структури (м'язи, судини, внутрішні органи). Правильно обрана техніка сприяє посиленню кровообігу і відтоку лімфи з внутрішніх органів і тканин, стимулює викид в кров біологічно активних речовин, що підвищують захисні сили організму. Залежно від виявленого захворювання, стадії його розвитку і ряду інших параметрів підбирається лагідність процедур лікувального масажу. Нерідко вже після першого сеансу пацієнти відзначають поліпшення стану, але в більшості випадків все ж необхідна лікувальна процедура по курсовій системі, що дозволяє природним захисним силам організму підключитися до роботи.

  Показання та протипоказання

  массаж троещина

  Завдяки своєму комплексному впливу на організм, масаж лікувальний визнаний високоефективним методом відновної терапії, тобто включається в програму реабілітації пацієнтів, які перенесли травми, тривале лікування хронічних захворювань. Здоровим пацієнтам він рекомендується для профілактики розвитку захворювань. для зміцнення імунних сил організму, поліпшення самопочуття, підвищення працездатності. Методики лікувального масажу, тривалість і кратність процедур підбираються індивідуально лікарем для кожного пацієнта. Як і при інших терапевтичних процедурах, при призначенні лікувального масажу обов'язково враховуються показання та протипоказання. Не рекомендується проводити лікувальний масаж на тлі загального важкого стану пацієнта, при загостренні хронічного захворювання, пошкодженні шкірного покриву в зоні масажу та деяких інших станах. Показання до використання такої процедури, більш широкі. Зокрема, нерідко лікувальний масаж рекомендується для відновлення функцій шкіри, поліпшення роботи потових і сольних залоз, посилення лімфовідтоку та нормалізації кровопостачання. Ці ефекти використовуються в косметології, спортивній і відновної медицини, неврології, загальної терапії. Загальновизнаним ефектом лікувального масажу є нормалізація процесів обміну [речовин в організмі, що володіє загальним регулюючим дією на всі органи і системи.

  Методи лікувального масажу

  Прийнято розрізняти лікувальний масаж загальний (велика зона впливу на всі органи і тканини) і локальний (масажну дію на певну область тіла). У комплексі лікувального масажу використовуються всі прийоми класичної масажної техніки: погладжування, розтирання, розминка, вібрація та інші.

  Вакуумний масаж

  Застосування апарату ефективно:

  • Для скорочення існуючих ознак целюліту;
  • Для лікування локальних жирових відкладень;
  • Для полегшення слабких ознак м'язового болю;
  • Для поліпшення структури шкіри;
  • Для поліпшення місцевого кровообігу;
  • Для зняття набряків будь-якої етіології;
  • Для омолодження шкіри, приведення її в тонус;
  • Для видалення розтяжок на шкірі, розтяжок на тілі, розтяжок після пологів (післяпологових розтяжок);
  • При антистресової терапії;
  • При моделюванні контурів тіла;
  • При ослабленому тонусі грудей і сідниць.

  Вакуумний масаж - один з найбільш ефективних видів впливу на організм з метою активізації життєвої енергії. Якщо ви хочете відновити діяльність серцево-судинної, лімфатичної систем, поліпшити циркуляцію речовин в організмі, активізувати кисневе насичення тканин-вакуумний масаж саме для вас.

  Вакуумний масаж один з найефективніших масажів в боротьбі з целюлітом. Надає шкірі пружність і підтягує проблемні ділянки. Вакуумний масаж дозволяє позбутися від зашлакованості, зайвих солей в різних ділянках тіла, зменшити обсяги за рахунок виведення рідини і жирових відкладень.

  Вакуумний масаж допомагає «очистити» наш організм від зайвого, допомогти йому самому справлятися з багатьма придбаними проблемами. Ваші м'язи стануть більш рельєфними, талія - тонкої, шкіра - здоровою і підтягнутою. Крім того, вакуумний масаж покращує загальний стан організму, підвищить його потенціал, тим самим гармонізуючи і ваш душевний стан, що, погодьтеся, дуже важливо.

  Результати моделювання фігури:

  • Моделюючий ефект ліпоскульптури. Апарат чудово прибирає "проблемні зони".
  • Зменшення обсягів тіла. Ідуть складні складки на животі та стегнах, "пивні" животики чоловіків. Кожен наступний сеанс підсилює ефект, роблячи його все більш стійким.
  • Підтяжка шкіри тіла, корекція фігури. Шкіра підтягується, стає гладкою, молодий і пружною, поліпшується її текстура і колір. Ефект підтяжки з успіхом застосовується для області шиї і підборіддя - йдуть складки і в'ялість.
  • Поліпшення лімфо і місцевого кровообігу Прибирає набряки.
  • Позбавлення від м'язового болю. Апарат чудово знімає м'язові болі, а ефект лікування целюліту посилюється за рахунок підвищення тонусу м'язів.
  • Зменшення або повне позбавлення від розтяжок різного походження. У більшості пацієнтів в процесі позбавлення від целюліту на оброблених апаратом областях розтяжки шкіри стають менш помітними.

  Протипоказання для використання:

  • Наявність онкологічного захворювання або перенесеної онкології в історії хвороби.
  • Наявність кардіостимулятора або вбудованого дефібрилятора.
  • Вагітність і лактація.