Фарбування і завивка волосся

  Фарба Wella Professionals - професійна косметика для волосся

   

  Компанія Wella Professional - відомий виробник косметики для волосся, який користується популярністю у багатьох професіоналів. Історія бренду Велла почалася ще в 1880 році з виготовлення перук для волосся, винахідником яких був німецький перукар Франц Штроер. Не дивлячись на настільки давнє заснування, компанія до цих пір залишається світовим лідером у своїй сфері. Завдяки компанії Велла світ побачив і випробував перший засіб для укладання волосся, першу плойку і перший крем для фарбування. Зараз компанія Wella Professionals знаходится на найвищих позиціях серед конкурентів по виробництву засобів для укладання і догляду за волоссям. Продукцію Велла застосовують безліч професіоналів в салонах краси і мільйони жінок в домашніх умовах.

  Засоби Велла для волосся охоплюють абсолютно всі види продукції для волосся: косметика по догляду, засоби для фарбування, професійні аксесуари і обладнання.

  Лінійки товарів даного бренду об'єднують новітні технології, якісні компоненти і особливі формули, які покликані надавати волоссю яскравість, блиск і блиск.

  Бренд Wella - це європейські якісні продукти з безпечним складом для фарби і бездоганності волосся. Засоби Велла дарують волоссю турботу і догляд, роблячи їх здоровими, міцними і сильними. Завдяки продукції даного бренду фахівці мають великі можливості для професійного і творчого зростання. Компанія не стоїть на місці і постійно розвивається, дивуючи споживачів новими якісними продуктами.

  Фарба Естель

  Крем-фарба ESTEL ESSEX це професійна фарба для волосся за доступною ціною.

  Крем-краска ESTEL

  Всі продукти ESTEL ESSEX - це насичені модні тони плюс компоненти, які надають відновлювальну і оздоровчу дію на волосся і шкіру голови!
  Завдяки крем-фарбі ESSEX волосся набуває бажаний колір, незалежно від його складності. Будь то екстра-червоний, сяючий «люмен», креативний fashion-відтінок або 1 з 88 відтінків основної палітри - ESSEX завжди дозволяє досягти найбільш чіткого попадання в тон! Також в процесі фарбування ESSEX забезпечує волоссю такий необхідний догляд. Кератиновий комплекс сприяє відновленню, бджолиний віск живить волосся і ніжно впливає на шкіру голови, а екстракт насіння гуарани наповнює волосся енергією!