Студія засмаги

  Ефект солярію може за своєю силою нагадувати природне сонячне вплив, тобто те, що ви можете отримати і від сонця: опіки, загострення хронічних захворювань. Засмага в солярії безпечніше природного, так як: по-перше, в солярії "відтятий" небезпечний спектр променів, а по-друге, будь-який негативний вплив можна компенсувати правильним доглядом за шкірою до і після солярію. Користь солярію - гарний настрій, прекрасний вид і ніяких застуд.

  Найменування

  Ціна (грн.)

  1 хвилина вертикальний солярій 14.00
  1 хвилина горизонтальний солярій 14.00

  Абонементи на вертикальний і горизонтальний солярії

  Найменування

  Ціна (грн.)

  Абонемент на 50 хвилин 650  (13.00/хв.)
  Абонемент на 100 хвилин 1200 (12.00/хв.)
  Абонемент на 200 хвилин 2200 (11.00/хв.)

   

  Солярій - це таке ж сонце, яке в небі, але тільки фільтроване, дозоване і з таймером.
  Ось,яку користь несе солярій:

  • імунітет стане міцнішим, ви будете менше хворіти застудами;
  • кровообіг стане краще, ви будете почувати себе здоровішими;
  • синтез вітаміну D піде швидше, ваші м'язи і кістки зміцніють, а порізи будуть загоюватися швидше;
  • хвороби органів дихання (риніти, фарингіти, бронхіти) будуть терзати вас рідше і менше;
  • шкірі, ураженої грибками, псоріаз або висипом вугрів, стане легше;
  • загар в солярії збереже шкіру перед настанням літнього сонця;
  • загар допоможе боротися з депресією і поліпшить настрій, він супроводжує вироблення "гормону радості" ендорфіну;
  • процедури, особливо в горизонтальному солярії - це чудовий відпочинок, який оптимально вписується в розпорядок дня міського жителя.

  Чи шкідливий солярій?

  Ефект солярію може за своєю силою нагадувати природне сонячний вплив, тобто те, що ви можете отримати і від сонця: опіки, загострення хронічних захворювань. Засмага в солярії безпечніше природного, так як: по-перше, в солярії "відтятий" небезпечний спектр променів, а по-друге, будь-який негативний вплив можна компенсувати правильним доглядом за шкірою до і після солярію. Користь солярію - гарний настрій, прекрасний вид і ніяких застуд.

  До Ваших послуг солярії від провідного світового виробника MegaSun:

  Ми постійно підтримуємо наші солярії і лампи в ідеальному стані для того, щоб Ви завжди були впевнені в якості Вашого засмаги.

  MegaSun 4000

  Горизонтальний професійний солярій.

  MegaSun 4000

  • Лампи для засмаги: 40 х 180Вт;
  • Верхня частина: 24 х 180 Вт;
  • Нижня частина: 16 х 180 Вт;
  • Для особи: 3 х 400 Вт регульовані;
  • Touch Tropnic з Check Control - мікропроцесорна панель управління з системою вбудованого контролю параметрів і самотестування;
  • Evo Screen - ексклюзивна система фільтрів лицьових ламп високого тиску;
  • Body Shape - система для отримання рівномірної засмаги;
  • Hendy Lift - пристрій для легкого підняття кришки;
  • Power Hex - конструкція для ефективної засмаги плечей і потилиці;

  MegaSun T- 200 pureEnergy

  Вертикальний професійний солярій.

  megaSunTower pureEnergy

  CТУДИЯ ЗАГАРА / СОЛЯРИЙ / ЛЕВЫЙ БЕРЕГ / ТРОЕЩИНА / КИЕВ

   

   

  В нашій СТУДІЇ ЗАСМАГИ "Гаваї" представлені кращі шедеври в світі професійних соляріїв.

  Солярій megaSunTower pureEnergy - створений бути зіркою! М'який вплив і ідеальний загар. Дизайн і конструкція солярію - це органічна композиція з елементів полірованого пластика і алюмінію.

  Такі новинки, як хромований рефлектор, а також серійні функції ACS і bodyCool - нова система обдуву тіла з чотирма каналами підведення повітря - і додаткові функції зрошення aquaCool, megaVoice і mp3-sound-box роблять цей солярій справжньою зіркою.

   

   Мощность: 200 Вт

  Навіщо використовувати косметику для засмаги?

   

  1. Зволоження Зволожуючі шкіру компоненти сприяють глибшому загару, що дозволяє йому на довгий час зберегти отриманий відтінок. Суха шкіра відображає більшу кількість ультрафіолетових променів, тому така засмага швидко змивається; зволожена шкіра дозволяє ультрафіолетовим променям проникати набагато глибше і давати насичений і стійкий відтінок засмаги.
  2. Прискорення Активні компоненти лосьйонів, що сприяють максимально можливої ​​виробленні меланіну, дозволяють отримати насичений темний опеньок засмаги набагато швидше.
  3. Захист У процесі прийняття ультрафіолетових ванн шкіра втрачає вологу, що може привести до втрати еластичності і передчасного її старіння, а лосьйон допомагає зберегти природний водний баланс шкіри.

  Три кроки до бездоганної засмаги

  Вся косметика для засмаги компанії California Tan розділена на три кроки, а також за наявністю бронзантов і Тінгл.

  Крок 1.
  Базова засмага Лосьйони, помічені, як Крок 1 підходять людям, які тільки починають набувати загару, допомагаючи отримати максимально швидкий результат.

  Крок 2.
  Максимальна засмага Засоби, помічені як Крок 2, дозволяють Вашій шкірі виробити більше пігменту, ніж при засмагу без косметики. Спробувавши раз. Ви зрозумієте, що раніше ніколи не домагалися такого темного насиченого відтінку.

  Крок 3. Закрепление.

  Крок 3 - це засоби після засмаги, що допомагають шкірі довше зберігати досягнутий результат, шляхом глибокого зволоження і розробленої яка закріплює засмагу формулою. Бронзантів Близько половини асортименту компанії California Tan містить бронзанти - компоненти, які надають Вашій шкірі моментальний бронзовий відтінок. Ефект від бронзантів тримається від 3-х до 10 днів. Це залежить від індивідуальних особливостей шкіри.

  Тінгл Тінгл підсилює мікроциркуляцію крові в шкірі вже через пару хвилин після нанесення, прискорюючи тим самим вироблення меланіну до 100%. Лосьйони з Тінгл не підходять для чутливої ​​і світлої шкіри, а також шкіри обличчя і декольте.

  З нашому салоні краси Ви можете позасмагати в вертикальному і горизонтальному солярії

  Жителі Києва знають, наскільки небезпечний для організму дефіцит сонячного проміння. Це і знижений імунітет, і безсоння, і спад працездатності, і поганий настрій ... Вирішити ці проблеми може допомогти відвідування солярію на на Троєщині.

  Також ми рекомендуємо хоча б кілька разів відвідати солярій перед поїздкою на південь, щоб організм міг легше і швидше адаптуватися до нових погодніх умов.

   

  Бажаємо Вам приємного засмаги!