Випрямлення волосся

  Кератинове вирівнювання та відновлення волосся Brazilian Blowout

  BRAZILIAN BLOWOUT
  Це засіб кератинового випрямлення волосся. Збагачений Бразильським Суперживлячим Комплексом Бразильський Блоаут покращує стан волосся, покриваючи їх захисним шаром протеїну, що усуває статичну електрику і розгладжує кутикули волосся. Кінцевий результат - це гладкі, здорові, без статичної електрики волосся з яскравим блиском!

  Кератиновое выпрямление и восстановление волос

  Що нас відрізняє?

  Ціни на випрямлення і відновлення волосся

  Це інноваційний професійний засіб для бразильського випрямлення, поліпшує здоров'я волосся. Без пошкоджень! Без грубих хімікатів! Вся процедура кератинового випрямлення волосся, займає всього 90 хвилин!

  Не треба чекати! Як тільки стиліст закінчить процедуру, клієнт вільний. Він може мити волосся, сушити феном, плавати, при цьому волосся залишаться гладенькими. Результат від бразильського випрямлення волосся, триває до 12 тижнів!

  Продукти Acai aftercare допоможуть закріпити і продовжити ефект від кератинового випрямлення волосся.

  Людська натура така, що ми мріємо про те, чого у нас немає. Це стосується всіх сфер життя, і краси в тому числі - володарки прямого волосся мріють про кучерях, а жінки з пишним волоссям мріють про ідеально гладких волоссі. Новий засіб Brazilian Blowout здатне втілити мрію і зробити кучеряве волосся прямими, шовковистим і наповненими здоров'ям, завдяки новій процедурі бразильське випрямлення волосся.
  Бразильське кератіновие випрямлення волосся «Бразильський Блоаут» є інноваційним і найефективнішим на даний момент засобом для професійного випрямлення волосся.

  «Бразильський Блоаут», що містить кератин для волосся, діє на них, створюючи на поверхні кожного волоса захисний шар протеїну, який розгладжує кутикулу і усуває статичну електрику. Завдяки цій дії волосся не електризується, що не сплутується, легко розчісується. В результаті ви отримуєте гладкі, сліпуче блискучі і здорове волосся. Випрямлення волосся кератином не тільки нешкідливо для волосся, але і забезпечує оздоровчий ефект, збагачуючи кутикули живильним комплексом.

  У сучасній індустрії краси та здоров'я існують різноманітні засоби для випрямлення волосся, більшість з яких засновані на дії хімічних речовин. Засіб «Бразильський Блоаут», ефект якого базується на дії природного компонента волосся, кератину, використовується не тільки для того, щоб забезпечити кератіновой випрямленіеволос, але і для того, щоб провести відновлення волосся, пошкоджених, схильних до впливу хімічних завивок або фарби. Кератин для волосся, що входить до складу препарату, забезпечує миттєвий ефект, при цьому відновлення волосся відбувається дуже швидко, за один сеанс.
  Кератин - особливий білок, що відповідає за здоровий вигляд волосся. При пошкодженні кератиновой оболонки волосся стають крихкими, ламкими, набувають досить жалюгідний вигляд, сплутується і важко піддаються укладанню. Кератин для волосся, що входить до складу «бразілиана Блоаут», сприяє реконструкції структури волосся. Відновлення волосся за допомогою спеціального комплексу проводиться за один сеанс, який триває до 90 хвилин. Після закінчення сеансу випрямлення і відновлення волосся клієнт може плавати, приймати душ, сушити волосся феном - вони залишаться гладкими і рівними. Ефект, який забезпечує вирівнювання волосся кератином, зберігається до 12 тижнів.

  Кератиновое випрямлення волосся обов'язково проводити в тих випадках, якщо волосся стало сухим, тонким фбо січеться, і навіть після нанесення бальзаму нагадують стіг сіна. Кератин, який є основним активним компонентом препаратів лінії для вирівнювання волосся, проникає глибоко в волосся, відновлює структуру, забезпечуючи волосся природною силою і гнучкістю.

  Вирівнювання волосся, кератіновие випрямлення, яке проводиться за допомогою комплексу засобів «бразілиана Блоаут», поверне волоссю естетичний вигляд і здоров'я.

  Таким чином, кератіновой відновлення волосся (Київ) є дуже важливою процедурою, яка сприяє відновленню природного складу, оновлення структури волосся.
  Кератиновое вирівнювання волосся (Київ) проводиться в декілька етапів. Спочатку волосся миють спеціальним шампунем «бразілиана Блоаут», після чого висушують і обробляються професійним засобом

  «бразілиана Блоаут», що містить кератин. На цьому етапі починається активне відновлення волосся. Наступним етапом процедури є чергове висушування і запаювання волосся праскою. Завершенням сеансу відновлення і вирівнювання волосся є нанесення маски комплексу «бразілиана Блоаут». Вирівнювання волосся (Київ) надає приголомшливий ефект, наділяючи ваше волосся сліпучим блиском.

  Гарне волосся є невід'ємною частиною образу жінки, практично, головною прикрасою. Гарне укладання не буде виглядати ефектно, якщо волосся втратили еластичність і первісний здоровий вигляд. Вирівнювання і відновлення волосся зможе повернути «м'якому золоту» природну красу, а вас зробити чарівною і неперевершеною.

  Результат восстановление волос